RÁMOVÉ SYSTÉMY

Výhodou tohto presklenia je kvalitná hliníková konštrukcia, ktorá ani pri silných nárazových vetroch nerezonuje. Presklenie vyzerá esteticky a... umožňuje Vám využiť priestor na balkóne alebo lodžii.

HLINÍKOVÉ ROLETY

Vďaka výborným izolačným vlastnostiam chránia interiér v letných mesiacoch proti extrémnym teplotám a v zime proti tepelným stratám. Hliníkové rolety sa vyrábajú v rôznych farebných prevedeniach. Tym pádom ľahko zladíte exteriér alebo interiér Vášho domu alebo bytu.

PLASTOVÉ ROLETY

Možnosť výberu viacerých farieb. Vonkajšie plastové rolety môžu byť namontované bez akéhokoľvek stavebného zásahu na už zabudované okná. Cenovo sú najdostupnejšie, preto sú aj obľúbené a využívajú sa na všetky typy okien.

VERTIKÁLNE ŽALÚZIE

Sú moderným a elegantným doplnkom. Vďaka rozmanitosti látok, farieb a vzorov si nájdu uplatnenie v každom interiéri. Vertikálnu žalúziu je možné namontovať do stropu alebo pomocou konzol do steny.

PRESKLENNÉ SYSTÉMY V INTERIÉRI

Možnosť predeliť a uzatvoriť dverové otvory, prednú časť šatníkov, vstavaných skríň, sprchových kútov.

BEZRÁMOVÉ SYSTÉMY

Tento elegantný bezrámový systém presklenia balkónov a lodžií Vám umožní využívať priestory v každom ročnom období. Sklenené tabule, ktoré sú základným stavebným prvkom bezrámového presklenenia HPS, sú vyrobené z tvrdého číreho bezpečnostného skla s hrúbkou 6 mm. Systém je certifikovaný a splňuje požiadavky náročných zákazníkov.

ROLETOVÉ BALKÓNY

Roletové balkóny a lódžie ponúkajú účinnú ochranu pred vplyvmi počasia. Je to moderný systém, účinný prostriedok pre zabezpečenie svetelného a tepelného prostredia v interiéri.

INTERIÉROVÉ ŽALÚZIE

Efektne dopĺňajú vzhľad interiéru a zároveň zabezpečujú účinnú ochranu proti slnečnému žiareniu. Sú ľahké, moderné a estetické s hliníkovými lamelami s retiazkovým alebo paličkovým ovládaním. Ovládanie je zabezpečené guličkovou retiazkou, ktorá slúži k natáčaniu lamiel, vyťahovaniu a k spúštaniu žalúzie. Používajú sa do euro aj plastových okien.

SIETE PROTI HMYZU

Ochránia Vaše príbytky pred nepríjemným hmyzom. Sieťovina je vyrobená zo sklolaminátových poplastovaných vláken. Je sivej farby, preto pôsobí na okne neutrálne. Sieťovina je uchytená v hliníkových rámoch, ktoré sa dajú vyrobiť v bielej, tmavohnedej alebo vo farbách imitácií dreva.